Bezpečnost především — i na webu

Že si u nás potrpíme na hygienu, bezpečnost a diskrétnost, mohou naši návštěvníci potvrdit. A bezpečnější je teď i prohlížení našich stránek. Všechno, co dorazí do vašeho webového prohlížeče nebo co vy nám pošlete jako vzkaz, je po cestě utajené. A navíc máte jistotu, že jsme to opravdu my. Technicky orientovaní zvědavci si o tom můžou přečíst víc.

Kdyby někdo z vás začal mít se stránkami problémy, neváhejte a řekněte nám to nebo napište. Doufáme ovšem, že vše bude fungovat dobře.

Budeme s vámi i o prázdninách

Zatímco Lucka si do 8. července dopřeje odpočinek, Katka plánuje své delší volno až na září. Můžete se tedy těšit, že své milé Black & White uvidíte i o prázdninách bez větších výpadků. Přesný rozvrh budeme postupně aktualizovat.

A pokud se i vy chystáte na dovolenou, užijte si ji, nabijte se novou energií a přijďte nám pak povědět, jak jste se měli. Všem vám přejeme krásné léto a samé pěkné zážitky!

Stále vylepšujeme

Jsme moc rády, že vás za první týden dorazilo tolik. Těší nás, když přijdete a my vám můžeme dělat radost. A mezitím krok za krokem vylepšujeme jak naše prostory, tak prezentaci na webu. Některých úprav si všimnete, některé jsou nenápadné.

Možná víte o něčem, co vám u nás zatím chybí. V tom případě se nestyďte a při své návštěvě nám to řekněte. Svým klientům se snažíme v rámci možností vycházet vstříc. A pokud vás to napadne až na schodech nebo s větším odstupem, zavolejte nám nebo pošlete vzkaz.

Parkování v Kolíně

Kolín jako spousta dalších měst rozdělil parkování na tzv. rezidentní a návštěvnické zóny. V rezidentní (modré) zóně zaparkuje jen ten, kdo má na to povolení – a abyste ho měli, musíte v Kolíně bydlet. Pokud to není váš případ, budete muset nechat svůj stroj na placeném parkovišti. (Nebo risknout pokutu, ale to vám nedoporučujeme.)

V nejužším centru je placené stání na Karlově náměstí, tam ale bývá plno a parkování přes den je poměrně drahé. Levnější je to na náměstí Republiky, u parku poblíž divadla nebo na nábřeží u starého mostu. A ještě levnější, protože zdarma, je nechat auto v obchodním centru Futurum (jen si trochu hlídejte čas) u nádraží nebo v nějaké boční uličce.

Stejně pro vás bude lepší po setkání s námi nechat zážitek doznít a na to se pěší procházka hodí 😉