Zpátky do školy

Tenhle nápis teď uvidíte ve všech obchodních centrech. My sice už máme povinnou školní docházku za sebou, ale rozhodly jsme se dál vzdělávat. Nebojte, je to v oboru, který se vám bude líbit 🙂 V nových prostorách se rozbíhá rekonstrukce a my jdeme studovat. Obojí by mělo být do půlky září hotové. Držte nám palce.

Připravujeme nové prostory

Mnozí z vás se nás ptají, zda jsme neskončily a kdy budeme zase fungovat. Chceme vás proto ujistit, že jsme neskončily a nyní děláme všechno pro to, abychom začaly fungovat co nejdřív.

Bude to ale v nových prostorách, které pro vás začínáme připravovat. Pravděpodobně plný provoz spustíme až v průběhu září. Můžete se aspoň těšit, že nabídku našich služeb rozšíříme.

Jakmile budeme vědět víc, dozvíte se to na tomto webu.

Bezpečnost především — i na webu

Že si u nás potrpíme na hygienu, bezpečnost a diskrétnost, mohou naši návštěvníci potvrdit. A bezpečnější je teď i prohlížení našich stránek. Všechno, co dorazí do vašeho webového prohlížeče nebo co vy nám pošlete jako vzkaz, je po cestě utajené. A navíc máte jistotu, že jsme to opravdu my. Technicky orientovaní zvědavci si o tom můžou přečíst víc.

Kdyby někdo z vás začal mít se stránkami problémy, neváhejte a řekněte nám to nebo napište. Doufáme ovšem, že vše bude fungovat dobře.