Druhy erotických masáží

Klasická erotická masáž

Masérka nahoře bez, v kalhotkách, nebo úplně nahá. Dál už vše záleží na domluvě s ní… Masáž je zakončená vyvrcholením rukou.

Nuru masáž

Nuru masáž představuje unikátní druh erotické, velmi smyslné masáže, při které masérka na vaše tělo nanese speciální nuru gel a bude po vašem těle svým nahým tělem klouzat a vynalézavými pohyby a polohami těla vás masírovat.

Nuru masáž pochází z Japonska a používá se při ní nuru gel vyrobený z mořských řas Nori. Tento gel na vodní bázi funguje jako skvělý lubrikant, na mokré pokožce luxusně klouže a nezanechává na ní mastný film. Nuru masáž je velmi intenzivním zážitkem, proto je zcela běžnou součástí vyvrcholení v průběhu či na konci masáže.

Tenga egg

Tenga Egg představuje oblíbenou erotickou pomůcku – masturbátor ve tvaru vajíčka, který je původem z Japonska. Speciální vnitřní zpracování vajíčka nabízí velice příjemnou stimulaci a umožňuje vám tak dosáhnout maximálního vzrušení. Tenga Egg je vyrobeno z jemného a pružného lékařského silikonu, který je zdravotně nezávadný a dokáže se dokonale přizpůsobit jakékoli velikosti mužského penisu. Samozřejmostí je použití přiměřeného množství lubrikačního gelu.

Na každého klienta používáme nové vajíčko.

Masáž prostaty

Masáž prostaty patří k nejintenzivnějším erotickým masážím. Prostata je totiž považována za mužskou obdobu bodu G. Samotné masáži předchází masáž penisu a vašich intimních partií. Teprve poté masérka přejde k masáži hráze, kterou stimuluje prostatu z vnější strany. Už v této fázi budete pociťovat velmi silné vzrušení.

Poté masérka přejde k uvolňující masáži okolí vašeho análního otvoru, až do něj nakonec jemně prstem pronikne a bude prostatu stimulovat přímo. Její masáž vás přivede k mohutnému vyvrcholení. Při masáži použije masérka dostatek oleje, takže si celou masáž dokonale vychutnáte.

Masáž nohama (footjob)

Footjob je masáž erotogenních zón a intimních partií vašeho těla pomocí nohou. Masérka vám při ní nohama hladí, vzrušuje a masíruje citlivá místa a masáží penisu chodidly vás přivede až k úplnému vyvrcholení. Dotyky hebkých nohou ve svém klíně si užijete na maximum.

Při Footjobu používá masérka nohy, chodidla i nárty, takže vás čeká skutečně nevšední prožitek.